8 SAR Suudi Arabistan Riyali için VEB Venezüella Bolivar


Son Güncelleme : Sat, 31 Oct 2020 12:26:50 +0000

8SR
Suudi Arabistan Riyali
veya 8 SAR için VEB: =
529984.000000
Venezüella Bolivar
Döviz kuru : 66248.00000


Son Güncelleme : Sat, 31 Oct 2020 12:26:50 +0000

Suudi Arabistan Riyali vs Venezüella Bolivar. Son 10 gün
Date Suudi Arabistan Riyali Venezüella Bolivar
Tuesday, 03/20/2018 1 SAR = 9749.60000 VEB
Monday, 03/19/2018 1 SAR = 9748.50000 VEB
Sunday, 03/18/2018 1 SAR = 9749.10000 VEB
Saturday, 03/17/2018 1 SAR = 9749.10000 VEB
Friday, 03/16/2018 1 SAR = 9748.80000 VEB
Thursday, 03/15/2018 1 SAR = 9748.80000 VEB
Wednesday, 03/14/2018 1 SAR = 9748.30000 VEB
Thursday, 03/08/2018 1 SAR = 9383.70000 VEB
Wednesday, 03/07/2018 1 SAR = 9383.20000 VEB
Tuesday, 03/06/2018 1 SAR = 9383.70000 VEB
Gerçek Zamanlı grafik SAR/VEB or (Suudi Arabistan Riyali / Venezüella Bolivar)
Suudi Arabistan Riyali için Venezüella Bolivar ve Venezüella Bolivar için Suudi Arabistan Riyali
SAR VEB SAR VEB
5 SAR = 331240.0000 VEB 0.0001 SAR = 5 VEB
10 SAR = 662480.0000 VEB 0.0002 SAR = 10 VEB
20 SAR = 1324960.0000 VEB 0.0003 SAR = 20 VEB
50 SAR = 3312400.0000 VEB 0.0008 SAR = 50 VEB
100 SAR = 6624800.0000 VEB 0.0015 SAR = 100 VEB
300 SAR = 19874400.0000 VEB 0.0045 SAR = 300 VEB
500 SAR = 33124000.0000 VEB 0.0075 SAR = 500 VEB
1000 SAR = 66248000.0000 VEB 0.0151 SAR = 1000 VEB
Döviz Çevirici
SAR